Tuğcular İnşaat
Firmamız HakkındaTuğcular 1994 yılında Ankara Ostim OSB’de metal işleme üzerine hizmet vermeye başlamıştır. 100 kişilik teknik veidari personel ile 20.000 ton yıllık metal işleme kapasitesine sahip firmamız kuruluşundan birkaç yıl sonra ülkemizin lokomotifi olan inşaat sektörüne giriş yapmıştır.

Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen Tuğcular İnşaat, modern, kaliteli ve güvenli yapılar inşa ederek sektöre yeni bir değer kazandırmıştır. Türk mimarisinin ve mühendisliğinin temsili olma yolunda ilerleyen Tuğcular İnşaat, bu derğerleri Metal ve İnşaat sektöründeki tecrübeleri ile yapılaştırmıştır.
Bu değerler adına ülkesine, bölgesine ve dünyaya hizmet vermeyi hedefleyen Tuğcular İnşaat, gelişen teknolojiye bilgive tecrübesini yansıtarak ülkemizi dünya konjektöründe temsil eden projelere imza atmıştır. Bu başarılı projelerden aldığımız güç ile durmadan, yorulmadan yeni projelere başlıyoruz.

 

 

İlgili Sektörler
Faaliyet Alanlarımız 

Hastaneler

 

Okul Binaları

 

İş Merkezleri

 

Toplu Konut ve Yaşam Alanları

 

İdari Binalar

 

Sosyal Tesisler

 

Fabrikalar

 

Spor Salonları ve Tesisleri

 

Ağır Çelik Yapılar


Firmamızın hizmet kapsamı geniş bir sektörü içine almaktadır. Ofis binaları, eğlence tesisleri, kamu binaları, hastaneler, otel ve konutlar, yollar...

 

 

 

Değerlerimiz
MisyonumuzMisyonumuz; Firmamız içinde 3 önemli olgu bizim misyonumuzda önemli bi yere sahiptir. Kalite, Güven ve Başarı olgusu. Temelimiz kalite üzerine kurulu olduğu müddetçe, sizlerin güvenini kazanacağımızdan ve başarıya ulaşağımızdan eminiz. Sadece kendimiz için değil inşaat sektörünün geleceği için de büyük temeller atıyoruz ve atmaya devam edeceğiz.

 

Değerlerimiz
VizyonumuzVizyonumuz; Gelişen teknolojiye, bilgimizi, tecrübelerimizi ve yaşam standartlarına uygun olan bize özel tarzımızı yansıtarak, kalıcı, dikkat çekici, en önemlisi kullanışlı yapılar inşa ederek farkımızı ön plana çıkarmak. Farkımızla sektörümüzdeki rakiplerden bir adım ön plana çıkmak ve inşa etmek için değil, kalıcı projelere imza atmak için bu sektörde var olmak.